· Bramy wjazdowe posesyjne

Bramy jednoskrzydłowe.
Brama jednoskrzydłowa przeznaczona do zamknięcia wjazdu na posesję. Maksymalna szerokość skrzydła to 3 metry. Brama w wersji recznej posiada zamek natomiast w wersji z napędem nie posiada zamka. Minimalna szerokość skrzydła bramy z napędem to 1 metr.

Bramy dwuskrzydłowe.
Bramy dwuskrzydłowe są bardzo często spotykanym rozwiązaniem dla bram posesyjnych. O ich szerokim zastosowaniu decyduje niska cena oraz prosta konstrukcja. Klient ma możliwość doboru szerokiej gamy wypełnień i automatyki, w tym również do pracy intensywnej otwiera nowe możliwości w zastosowaniu tego rodzaju bramy. Brama w wersji recznej posiada zamek natomiast w wersji z napędem nie posiada zamka.

Bramy przesuwne
Bramy przesuwne wykonujemy tylko w wersji samonośnej. Polecane są one szczególnie tam, gdzie brakuje miejsca na parkowanie pojazdów. Dzięki temu ,że brama przemieszcza się wzdłuż linii ogrodzenia pozwala to na optymalne wykorzystanie przestrzeni przed i za bramą. Wygodne użytkowanie zapewnia automat ze zdalnym sterowaniem wbudowanym w słupek bramy lub na fundamencie stabilizującym bramę przesuwną. W ten sposób urządzenie zabezpieczono przed dostępem niepowołanych osób. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie rozblokowując mechanizm za pomocą dźwigni zamontowanej na obudowie słupa. Brama w wersji recznej posiada zamek natomiast w wersji z napędem nie posiada zamka.

 

Zapraszamy do siedziby firmy w Tarnowskich Górach ul.W.Reymonta16,
gdzie można zobaczyć wykonane przez nas ogrodzenia i inne produkty
oraz zapoznać się z dokładną ofertą firmy.

 

 

 

F.P.H.U. DIKON   kom 509 452 605  tel/fax 32 450 03 25   email: dikon-ogrodzenia@o2.pl

wykonanie: silesiastudio.pl