· Ogrodzenia panelowe - systemowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ogrodzenia panelowe - systemowe w szerokiej gamie modeli. Znajdują one uniwersalne zastosowanie jako ogrodzenia parków, ogrodów, szkół, fabryk, obiektów sportowych oraz budynków użyteczności publicznej. W skład ogrodzenia systemowego wchodzą również bramy wjazdowe: przesuwne oraz dwuskrzydłowe a także furtki. W ofercie naszej firmy proponujemy kilka typów ogrodzeń panelowych - systemowych.

Panele ogrodzeniowe wykonane są z prętów o średnicy 5 mm, lub 4mm (wersja economy) zgrzewanych co 50 mm w pionie i co 200 mm w poziomie. W zależności od wysokości panel posiada dwa, trzy lub cztery poziome przetłoczenia usztywniające w kształcie litery V. Szerokość całkowita elementu 2500 mm. Słupki wykonane są z kształtownika prostokątnego w wym. 60x40x2.0 mm, od góry zamykane są zaślepką z tworzywa sztucznego. Jako elementy złączne stosujemy jedynie materiały nierdzewne.

Wszystkie elementy wykonane są ze stali wysokiej jakości i podlegają procesowi cynkowania ogniowego. W procesie cynkowania (kąpieli w ciekłym cynku o temp. 440 - 460 stopni C) zachodzi na powierzchni cynkowanego elementu zjawisko dyfuzji tzn. stal i cynk tworzą wspólną warstwę stopową, na której odkłada się jeszcze tzw. warstwa czystego cynku. Warstwa stopowa sprawia, że powłoka cynku jest nierozdzielnie związana ze stalowym podłożem. Dodatkowo oferujemy malowanie elektrostatycznie najlepszymi lakierami proszkowymi w wybranym przez Państwa kolorze z palety RAL.

Zapraszamy do siedziby firmy w Tarnowskich Górach ul.W. Ryemonta16,
gdzie można zobaczyć wykonane przez nas ogrodzenia i inne produkty
oraz zapoznać się z dokładną ofertą firmy.

 


 


F.P.H.U. DIKON   kom 509 452 605  tel/fax 32 450 03 25   email: dikon-ogrodzenia@o2.pl

wykonanie: silesiastudio.pl